GÜMÜŞOVA İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ

T.C. 
GÜMÜŞOVA KAYMAKAMLIĞI 
PROTOKOL VE TEBRİKATA GİRİŞ SIRASI LİSTESİ
1-İsmail SÜNDÜK
Kaymakam
2-Ahmet AZAP
İlçe Belediye Başkanı
3-Dr. Öğretim Üyesi Harun GÜL
Meslek Yüksek Okulu Müdürü
4-Ahmet Arif TIRAŞ
İlçe Jandarma Komutanı
5-Selçuk YAĞCI
İlçe Emniyet Müdürü
İKTİDAR PARTİSİ
6- Cihan ÜNAL
AK Parti İlçe Başkanı
ANA MUHALEFET PARTİSİ
7-Metin ALTUNBAŞ
CHP İlçe Başkanı
TBMM'de GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER
8- Onur AYDOĞAN
MHP İlçe Başkanı
9- Ramazan ÖZDEMİR
İYİ Parti İlçe Başkanı
BAKANLAR KURULU KARARLARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE
BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR,BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ 
BAŞBAKANLIK
DEVLET BAKANLIĞI
10-Recep ONAT
İlçe Müftüsü
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
11-Nurdan ÖZDEMİR
S.Y.D.Vakfı Müdürü
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
12-Hıdır KOCA
Tapu Müdürü
ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
13-
Sedaş İşletme Şefi ve Temsilcisi
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
14-Ali AKGÜN
Gençlik ve Spor Müdürü
GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
15-Ramazan TARAN
Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
16-Sefa YAVUZ
Yazı İşleri Müdürü
17-Mehmet YAKIŞAN
Nüfus Müdürü
18-Ahmet TOP
Özel İdare Müdürü
MALİYE BAKANLIĞI
19- Yakup GÖKTÜRK
Malmüdürü
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
20-Ersoy GÜNDOĞDU
Milli Eğitim Müdürü
 
 
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
21-Özlem YILMAZ
Cumaova Orman İşletme Şefi V.
22- Özlem YILMAZ
Melen Orman İşletme Şefi
SAĞLIK BAKANLIĞI
23- Dr. Ünal SARI
İlçe Devlet Hastanesi Baştabibi
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
24-Beşir MERT
PTT Müdür V.
25- İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK ORTA ÖĞRETİM VE TEMEL EĞİTİM OKUL MÜDÜRLERİ İLE ÖĞRETMENLER
(Şube Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürü, Lise Müdürü, İlköğretim Müdürü ve öğretmenler)
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
26-Mehmet Koray ÖZTÜRK
Ziraat Bankası Müdürü
27- T.B.M.M. GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI (DSP-DP-SP-GP.)
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
28-Ömer KENBİL
İl Genel Meclis Üyesi
29-Sema ÇELEBİ
İl Genel Meclis Üyesi
30-BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
Katılan Üyeler
ODA BAŞKANLARI VE MESLEKİ KURULUŞLAR
31-Ayşe KARSLIOĞLU
Tarım Kredi Koop. Bşk.
32-Nail GEREDE
Esnaf Sanatkârlar Odası Bşk.
33-Mafil TAVLI
Ziraat Odası Başkanı
34-Hikmet CEYLAN
Esnaf Kefalet Koop. Bşk.
35-Arif USTA
Muhtarlar Derneği Bşk.
36-Nail GEREDE
Şoförler Otobüsçüler Odası Bşk.
37-
SS. Uluslararası Motorlu Taşıyıcılar Koop.
38- İsa YAĞIZ
SS. Minibüs ve Otobüsle Motorlu Taşıyıcılar Koop.
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
39-
 
40-
 
41-PROTOKOLE KATILMAK İSTEYEN DİĞER KURULUŞ TEMSİLCİLERİ VE VATANDAŞLARIMIZ
 
İŞBU PROTOKOL LİSTESİ ULUSAL VE RESMİ BAYRAMLARDA YAPILACAK TÖRENLER YÖNETMELİĞİ'NİN EK-1 İŞARETLİ LİSTESİNE GÖRE TANZİM EDİLMİŞTİR.
 
 

ŞEHİRLER ARASI TELEFON NO: (0380)

 

 
 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER